Projecten  - BREEX


BREEX

    Favoriet

Digitale oplossingen voor meer dan 7.500 kmo’s



€259.500 gefinancierd

91 investeerders

129%
€200.000 min. - €750.000 max.
Crowdlening Winwinlening
Ik ga investeren


Eindigt in 10 dagen


Waarom investeren?

Grondig gescreende dossiers
€0 kosten voor investeerder
98% Terugbetalingsratio


Card image cap


Veel kmo’s of zelfstandigen hebben geen tijd of specialisten in huis om facturatie, IT, administratie en marketing zelf op te volgen. BREEX maakt digitale oplossingen op maat van deze bedrijven. 

Meer dan 7.500 klanten in de Benelux maken nu al gebruik van een van de producten van de BREEX-groep. Met 100 nieuwe klanten per maand groeit het bedrijf razendsnel.

Bedrijfsgegevens

Bedrijfsnaam Breex Europe
Oprichtingsdatum 08/08/2013
BTW-nummer BE0537.365.350
Vennootschapsvorm NV
Locatie Moutstraat 54, 9000 Gent

Dit project werd positief gescreend door het Winwinner screeningscomité

Historische cijfers geanalyseerd door financiële experts
Onderbouwd financieel plan en business plan aanwezig
Terugbetalingscapaciteit en kredietwaardigheid gecontroleerd

Aanbod



Via welke lening kan je investeren?

Crowdlening
Winwinlening
  Voor wie?  
  Rendement  
  Jaarlijkse bruto rente  
  Belastingskrediet  
  Bruto rente + belastingskrediet  
  Terugbetaling  
  Kapitaaluitstel  
  Looptijd  
  Waarborg  
  Min. en max. investering  
  Achtergesteld  
  Roerende voorheffing  
Crowdlening

Voor wie?

Jaarlijkse bruto rente

Belastingskrediet

Bruto rente + belastingskrediet

Looptijd

Terugbetaling

Kapitaaluitstel

Min. investering

Max. investering

Waarborg

Achtergesteld

Roerende voorheffing

Converteerbaar

Winwinlening

Voor wie?

Jaarlijkse bruto rente

Belastingskrediet

Bruto rente + belastingskrediet

Looptijd

Terugbetaling

Kapitaaluitstel

Min. investering

Max. investering

Waarborg

Achtergesteld

Roerende voorheffing

Converteerbaar

Beschrijving

Via deze financieringscampagne wil BREEX Europe maximaal €750.000 ophalen. Er zijn 2 aangeboden leningstypes: de gestandaardiseerde achtergestelde lening met opschortende voorwaarde (hierna "crowdlening") en de achtergestelde winwinlening met opschortende voorwaarde (hierna "winwinlening").


Waarom investeren?

  • In de voorbije vier jaar een gemiddelde groei boven de 50% voor de volledige BREEX-groep, met een geconsolideerde omzet richting de 20 miljoen euro in 2022
  • BREEX Europe genereerde een omzet van meer dan 13 miljoen euro, waarvan 3 miljoen euro terugkerende omzet 
  • Uitsluitend B2B-klanten, aangroei met meer dan 100 nieuwe klanten per maand 
  • Behoorde al twee keer tot de Trends Gazellen in de categorie ‘Snelst groeiende grote bedrijven in Oost-Vlaanderen (4e in 2022 en 8ste in 2023) 
  • Met Salesmakers en Easybox heeft BREEX software om de volledige bedrijfsflow te beheren (lead → order → invoice → cash


Historie

Tien jaar geleden begon Vasco Marin met het importeren van printerscanners. De mini-onderneming groeide snel en al gauw was de administratie niet meer bij te houden. 

Toen hij dit administratieve luik begon te vereenvoudigen, zag hij hier ook een businessmodel in. Met BREEX begon hij deze efficiënte digitale oplossing op zichzelf te verkopen.

In 2015 kwam de eerste echte vestiging in Lokeren, twee jaar later telde het BREEX-team 10 werknemers. 

Nu omvat de volledige BREEX-groep 100 FTE’s, met voornamelijk IT-profielen, developers, account managers en administratieve medewerkers. BREEX Europe BV heeft momenteel 65 FTE’s in dienst.

Naast de hoofdzetel in Gent, vind je ook vestigingen in Lokeren, Kontich, Mechelen, Alken en ‘s-Hertogenbosch (NL). 

Oprichter en CEO Vasco Marin 


Activiteit

De typische BREEX-klant is een kmo of zelfstandige die niet in de mogelijkheid is om te investeren in een aparte dienst voor verkoop, administratie, facturatie en de opvolging ervan. De grootste groep klanten zijn bouwondernemingen of aannemers met niet meer dan 5 werknemers. 

BREEX neemt deze zaken uit handen, zodat de ondernemer hier zo weinig mogelijk tijd aan moet spenderen. Hier bestaan al dure standaardoplossingen voor, BREEX biedt dit aan voor bedrijven die met een kleinere budgetten werken. 

De groep heeft twee afdelingen.

1. Easybox: een mobiel facturatie- en administratieplatform. Dit kan gekoppeld worden met leveranciers zoals CEBEO, Defrancq en Faq zodat ondernemers heel snel en eenvoudig offertes kunnen maken. Dit ERP-systeem kan in functie van de klant meegroeien, zonder grote verplichte investeringen bij de opstart.

2.Salesmakers: een allesomvattende marketingoplossing gericht op webdevelopment met koppelingen zoals Autoscout, online-ordersystemen en webshops.


Groeiplannen

Easybox is nu al up-and-running en heeft na nog geen 2 maanden verkoop al meer dan 50 klanten overtuigd. 

Om haar mogelijkheden ten volle te benutten wil BREEX blijven doorinvesteren in de commercialisatie van dit product. 

De app is een van de eerste oplossingen in zijn soort waarvan de basis volledig mobiel ontwikkeld is. Er is werkkapitaal nodig om voortdurend nieuwe functies te ontwikkelen. Ook kijkt BREEX naar distributie van abonnementen in het buitenland: per land zijn dan beperkt aparte development-uren nodig om de app te connecteren met specifieke API’s. 


Heb je vragen? Contacteer de Crowdfund Coach

WinWinnerCoach
Edward De Paepe [email protected]

Financieel

Bijlagen

Updates

Kaap van €100.000 bereikt   31-10-2023

BREEX Europe haalt op nog geen week tijd €116.000 op van 40 investeerders. De sterke cijfers van het bedrijf imponeren duidelijk. 

We willen hen alvast bedanken voor het vertrouwen in de campagne.

Ondertussen zijn we goed op weg naar het minimale doelbedrag van €200.000!

WinWinnerCoach
Edward De Paepe
Winwinner coach



€259.500 gefinancierd

91 investeerders

129%
€200.000 min. - €750.000 max.
Crowdlening Winwinlening

5%-9% rente per jaar

Ik ga investeren


Eindigt over 11 dagen


Waarom investeren?

Grondig gescreende dossiers
€0 kosten voor investeerder
98% Terugbetalingsratio

Klaar om te investeren in BREEX?


Veilig betalen 
€0 kosten voor investeerder 
98% Terugbetalingsratio 
Ik ga investeren

Is dit niet het project voor jou? Bekijk de lopende projecten.

WinWinner