Projecten - Enfant Terrible
41 investeerders
Eindigt in 1 dagen
Waarom investeren?
Grondig gescreende dossiers
€0 kosten voor investeerder
98% Terugbetalingsratio
Enfant Terrible ontwerpt en verdeelt stijlvolle wenskaarten, papierwaren en geschenken voor alle gelegenheden. Het distinctieve merk is te vinden in meer dan 600 verkooppunten en is goed voor bijna 700.000 verkochte wenskaarten per jaar sinds de oprichting in 2015.
Bedrijfsnaam | Enfant Terrible |
Oprichtingsdatum | 04/09/2015 |
BTW-nummer | BE0636790746 |
Vennootschapsvorm | BV |
Locatie | Scheldekaai 12/1, 9690 Kluisbergen |
Dit project werd positief gescreend door het Winwinner screeningscomité
Historische cijfers geanalyseerd door financiële experts
Onderbouwd financieel plan en business plan aanwezig
Terugbetalingscapaciteit en kredietwaardigheid gecontroleerd
Via welke lening kan je investeren?
Crowdlening |
Winwinlening |
||
Voor wie? | |||
Rendement | |||
Jaarlijkse bruto rente | |||
Belastingskrediet | |||
Bruto rente + belastingskrediet | |||
Terugbetaling | |||
Kapitaaluitstel | |||
Looptijd | |||
Waarborg | |||
Min. en max. investering | |||
Achtergesteld | |||
Roerende voorheffing |
Via deze financieringscampagne wil Enfant Terrible maximaal €200.000 ophalen. Er zijn 2 aangeboden leningstypes: de gestandaardiseerde achtergestelde lening met opschortende voorwaarde (hierna "crowdlening") en de achtergestelde winwinlening met opschortende voorwaarde (hierna "winwinlening").
Deborah Verbauwhede startte in 2015 met Enfant Terrible. Sinds de oprichting gingen bijna 5 miljoen wenskaarten over de toonbank, met een duidelijke piek in de eindejaarsperiode, met 2 miljoen exemplaren die ontvangen of gegeven werden. Deze wenskaarten maken 80% van de totale omzet uit, de overige 20% komt uit stationery en gifts.
Naast CEO Deborah heeft Enfant Terrible 3 account managers die de verkooppunten bezoeken om een up-to-date assortiment te garanderen. In totaal bestaat het team uit 6 personen.
Het plezier van geven en ontvangen heeft in dit digitale tijdperk nog niet aan populariteit ingeboet. Op verjaardagen, huwelijken, geboortes en andere ijkpunten in het leven wordt nog steeds teruggegrepen naar persoonlijke geschenkjes en authenticiteit.
Het verschil tussen Enfant Terrible en andere spelers in de sector zit hem in originele designs gekoppeld aan kwaliteit. In wenskaarten, maar ook in papierwaren en accessoires als boekentassen, pennenzakken, ringmappen, geschenkdozen, spaarpotjes, vriendenboekjes... Voor deze uitwerkingen, getekend door Belgische ontwerpers, kreeg de onderneming uit Kluisbergen al twee keer de award “Beste collectie”. De bedoeling is om dit assortiment ook steeds verder uit te breiden.
Vanuit het magazijn verdeelt het team haar collecties over 600 verkooppunten, waaronder AVA Papierwaren, Dreamland en Suprabazar. Het klantenbestand van Enfant Terrible bestaat uit een gezonde mix van individuele shops en multi-stores. Dit in diverse sectoren zoals tuincentra, speelgoedwinkels, conceptstores, boekenwinkels en kantoorhandels. Zo vind je delen van het assortiment ook in Boekhandel De Slegte, Paradisio, Floralux, Multibazar en The Other Shop.
De crowdlendingcampagne moet de stabiele groei van Enfant Terrible een boost geven.
Als jong bedrijf slaagde Enfant Terrible er reeds in om een mooie marktpositie te verwerven, maar het potentieel is nog groot. In Vlaanderen is het verkoopsnetwerk breed vertakt, nu mikt de onderneming op expansie naar het buitenland: Nederland is een evidente low-hanging fruit.
Deelname aan buitenlandse beurzen om de internationalisering te ondersteunen staat op de agenda. Op korte termijn zullen de kaartjes ook in andere talen uitgebracht worden.
Qua operations zal Enfant Terrible een vernieuwde shop-in-shop strategie uitwerken en ook het assortiment wordt uitgebreid. Verder zullen investeringen gebeuren om de website te optimaliseren en wordt marketingbudget voorzien.
Enfant Terrible heeft haar doelbedrag bijna binnen!
De uitgeverij van wenskaarten, papierwaren en geschenken mikte voor aanvang op minimaal €80.000.
Met €77.000 op de teller is die mijlpaal binnen handbereik.
We bedanken graag de huidige 29 investeerders voor het vertrouwen.
De campagne van Enfant Terrible staat live!
Ontdek het volledige verhaal en de investeringsvoorwaarden vanaf nu op de pagina.
41 investeerders
5%-8% rente per jaar
Eindigt over 2 dagen
Waarom investeren?
Grondig gescreende dossiers
€0 kosten voor investeerder
98% Terugbetalingsratio
Is dit niet het project voor jou? Bekijk de lopende projecten.